Tēvi ir svarīgi

WTev kā tēvam noteikti ir sanācis aizdomāties, vai dari visu pareizi attiecībās ar savu bērnu? Vai problēmas, ar kurām Tu saskaries, ir arī citiem tēviem  citās ģimenēs?

Tēviem tiek piedāvāta iespēja rast atbildes uz daudziem no šiem jautājumiem. Nodibinājums „Centrs Dardedze” uzsāk jaunu iniciatīvu – tēvu savstarpējā atbalsta grupas programmu „Tēvi ir svarīgi”.

Programmas mērķis ir sniegt atbalstu tēviem, lai veicinātu aktīvu iesaistīšanos bērnu audzināšanā un ģimenes dzīvē kopumā.

Programmā paredzētas 6 tikšanās reizes, uz kurām aicināti tēti, kas vēl tikai gaida bērniņus, vai jau audzina bērniņus līdz 5 gadu vecumam. Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā darbadienu vakaros un ilgs 1.5– 2 stundas. Diskusijas vadīs tēti, kuri ir gatavi dalīties savā pieredzē un vēlas iedrošināt arī citus tētus, apzināties, cik tēva loma ir svarīga ikviena bērna dzīvē.

Nodarbībās tēti būs aicināti domāt par sekojošam tēmām:

* Manas kā tēva vajadzības un ietekme bērna dzīvē

* Mana kā tēva loma, gaidot bērniņu

* Ko es kā tētis varu dot tikko dzimušam bērnam

* Kā rūpēties par sevi un savu partneri

* Kā paskatīties uz pasauli bērna acīm

* Bērna pozitīva disciplinēšana

Pirmā tikšanās reize notiks 2014. gada 13. martā plkst. 18.00 Centrā Dardedze, Rīgā Cieceres ielā 3a.

Ja vēlies piedalīties šajā grupā, lūdzu, raksti uz: info@centrsdardedze.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona nr. un e-pasta adresi vai zvani pa tālr.  6 7600685 līdz 06.03.2014.

„Centrs Dardedze” aktivitātes, lai veicinātu veselīgu ģimeņu ilgtspēju un bērnu emocionālo veselību caur tēvu iesaistīšanos bērnu aprūpē un audzināšanā, tiek īstenotas Ziemeļu Ministru Padomes, Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmas „Veselīgu ģimeņu ilgtspēja Latvijā :tēva loma+mātes loma = emocionāli vesels bērns” un World Childhood Foundation programmas „Tēvi ir svarīgi: tēvu iesaistīšana bērnu aprūpē, audzināšanā un vardarbības pret bērnu novēršanā” ietvaros.

, ,