Paldies lasītājiem

Jauki apzināties, ka aprīlī izveidotais resurss vecākiem un visiem, kas iesaistās bērnu audzināšanā, ir bijis interesants un lietderīgs daudziem. Lai gan skaitļi nevar izmērīt dzīvi, reizēm tie palīdz apjaust robežas. Paldies par 44 700 lapas skatījumiem un 73 lasītāju vēstulēm. Mūsu mērķis balstās uz domu un pieredzē balstītu patiesību, ka mums kā vecākiem ir doti tikai daži bērna dzīves pirmie gadi, lai sagatavotu viņus lielajai dzīvei. Mēs ļoti cenšamies nepazudēt domu un veicināt izpratni par to, ka veiksmīga bērnu audzināšana sakņojas mīlestībā, klāt esamībā un mūžīgā pacietībā.

Apkopotā statistika liecina, ka vislasītākās mājaslapas sadaļas ir :

Labi vecāki– sadaļa, kur piedāvāti pamatinstrumenti, kas palīdz būt labiem vecākiem.
Disciplinēšanas metodes– sadaļa, kas skaidro pozitīvas disciplinēšanas nozīmi un piedāvā dažādas disciplīnas metodes.
Bērns aug– sadaļa, kur aprakstīta bērnu attīstība (emocionālā, fiziskā, kognitīvā) pa vecumposmiem.
Vislasītākie raksti:
Kāpēc pēršana nedarbojas. Par to, ka daudz vērtīgāk ir mācīt bērnam, ko darīt, nekā nemitīgi atgādināt, ko nevajadzētu darīt.
Bērna lūgums. Par to, ka dažkārt pieaugušie neapzinās bērna īpašās vajadzības, runājot ar bērnu ” pieaugušo” valodā.
•Tēti, palīdzi man izaugt. Par to, ka tēvu iesaistīšanās būtiski ietekmē bērnu kognitīvo, emocionālo un sociālo  attīstību, kā arī pašu tēvu un ģimeni kopumā.
Panākumu atslēga. Par to, ka konsekvence jeb nemainīgums ir galvenais priekšnoteikums, lai bērni iemācītos paredzēt lietas.
Paldies ikvienam, kurš mācās un vēlas augt kopā ar saviem bērniem. Tas nekad nav viegli, jo neviens mūs nemāca un neskolo būt par vecākiem. Visu iemāca dzīvesskola un ikviena mūsu sirdsgudrība. Tomēr visi kopā esam atraduši dažus pavedienus vai atslēgvārdus, lai izprastu pareizo pieeju un izvēlētos pareizos vārdus, kad mācam dzīvi saviem bērniem. Tie ir: pozitīva disciplinēšana, ģimene un kopā būšana, mācīšanās un atbalsts, mīlestība, pacietība, sirdsgudrība un pozitīvs piemērs un vēl simtiem lietu, ko nevar aprakstīt vārdiem, bet var sajust vienīgi sirdī.

,